Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Draw Pixels Heroes Face
8.2
196,241 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
435
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Draw
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Draw Pixels Heroes Face?
Your mission is to draw the same image as the image below. Draw the right color in the right place.
Putem juca Draw Pixels Heroes Face pe telefonul mobil?
Da, Draw Pixels Heroes Face poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Draw Pixels Heroes Face gratuit de jucat?
Da, Draw Pixels Heroes Face este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Draw Pixels Heroes Face în modul de monitor complet?
Da, Draw Pixels Heroes Face poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?