Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Box Tower
7.1
2,422,478 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
5K
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Place Box
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Box Tower?
Îngrămădește cutiile cât de sus poți. Așeaz-o perfect una peste alta, altfel cutia va pierde o parte din ea până va ajunge la cea mai mică bucată posibilă. Acest joc îți va testa precizia și viteza. Joacă-l acum și află câte cutii poți stivui în acest joc distractiv Box Tower.
Putem juca Box Tower pe telefonul mobil?
Da, Box Tower poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Box Tower gratuit de jucat?
Da, Box Tower este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Box Tower în modul de monitor complet?
Da, Box Tower poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?