Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Parkour Block 2
6.2
26,937,080 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
37.9K
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Look around
Move
Jump
Run (hold Shift key)
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Parkour Block 2?
Parkour Block 2 este un joc distractiv de îndemânare, mod clasic din jocurile tale preferate direct în browser-ul de pe computerul și telefonul tău! În această a 2-a parte ești pregătit pentru niveluri de sărituri de parkour mai provocatoare? Mai multe mecanici și o provocare de platformă mai hardcore te așteaptă. Ești pregătit? Distrează-te jucând jocul Parkour Block 2 aici pe Y8.com!
Putem juca Parkour Block 2 pe telefonul mobil?
Da, Parkour Block 2 poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Parkour Block 2 gratuit de jucat?
Da, Parkour Block 2 este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Parkour Block 2 în modul de monitor complet?
Da, Parkour Block 2 poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?