Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Baby Hazel: Spa Makeover
8.9
12,037 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
49
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Select / Interact
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Baby Hazel: Spa Makeover?
Baby Hazel este invitată la petrecerea de ziua lui Kayla. Ajută-o pe mama să-i ofere micuței ei prințese un tratament spa minunat acasă. Aranjează-i unghiile de la mâini și de la picioare pentru a le face strălucitoare și îngrijite. Aplică un machiaj ușor lui Baby Hazel și îmbrac-o într-un costum de petrecere frumos și accesorii. Asigură-te că este gata la timp, deoarece Ashley va ajunge în curând acasă să o ia.
Putem juca Baby Hazel: Spa Makeover pe telefonul mobil?
Da, Baby Hazel: Spa Makeover poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Baby Hazel: Spa Makeover gratuit de jucat?
Da, Baby Hazel: Spa Makeover este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Baby Hazel: Spa Makeover în modul de monitor complet?
Da, Baby Hazel: Spa Makeover poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?