Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Yummy Nuts 2
8.3
7,844 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
15
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Use your mouse
Other
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Yummy Nuts 2?
Folosește-ți puterile de supererou pentru a tăia frânghiile, a aluneca pe platforme, a prinde bulele, a te teleporta și încearcă să colectezi toate nucile, apoi ajungi la puiul de veveriță fără a-l răni!
Putem juca Yummy Nuts 2 pe telefonul mobil?
Nu, Yummy Nuts 2 este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.
Este Yummy Nuts 2 gratuit de jucat?
Da, Yummy Nuts 2 este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Yummy Nuts 2 în modul de monitor complet?
Da, Yummy Nuts 2 poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?