Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Wedding Dance
8.8
201,482 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
99
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Interact
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Wedding Dance?
Trupa cântă cea mai romantică melodie pentru Jack și Judy, și toată lumea așteaptă ca acest cuplu proaspăt căsătorit să danseze primul lor dans! Arată atât de minunat pe ringul de dans! Sperăm ca acest cuplu să aibă tot ce își dorește!
Putem juca Wedding Dance pe telefonul mobil?
Nu, Wedding Dance este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.
Este Wedding Dance gratuit de jucat?
Da, Wedding Dance este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Wedding Dance în modul de monitor complet?
Da, Wedding Dance poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?