Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
TikTok Diva Dentist Adventures
6.5
346,986 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
242
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Select / Interact
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este TikTok Diva Dentist Adventures?
TikTok Diva Dentist Adventures este un joc cu doctori. Spălarea dinților este foarte importantă. Această frumoasă influenceriță nu a avut grijă să-și curețe dinții, așa că a ajuns să aibă dureri insuportabile. O vizită la stomatolog a fost obligatorie!
Putem juca TikTok Diva Dentist Adventures pe telefonul mobil?
Da, TikTok Diva Dentist Adventures poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este TikTok Diva Dentist Adventures gratuit de jucat?
Da, TikTok Diva Dentist Adventures este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca TikTok Diva Dentist Adventures în modul de monitor complet?
Da, TikTok Diva Dentist Adventures poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?