Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
The Secret Flame
8.7
14,947 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
103
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Interact
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este The Secret Flame?
Bucură-te de această aventură alături de eroul tău însoțit de flacăra sa în jocul The secret Flame! Vei putea finaliza o misiune unică în timpul căreia va trebui să dai dovadă de curaj, vitejie și mai presus de toate, de o logică deosebită. Vei avea de înfruntat bătălii dificile, dar mai presus de toate, o mulțime de puzzle-uri de rezolvat. Interacționează cu oamenii pe care îi vei întâlni, ei vor fi acolo să te ajute indiferent de situație. Deschide-ți mintea, Mult succes!
Putem juca The Secret Flame pe telefonul mobil?
Nu, The Secret Flame este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.
Este The Secret Flame gratuit de jucat?
Da, The Secret Flame este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca The Secret Flame în modul de monitor complet?
Da, The Secret Flame poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?