Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
The Atonement
8.4
170,173 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
846
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Walk
Jump
Aim/Shoot
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este The Atonement?
You play as Wolfgang and you must fight your way through the graveyard against bats and undeads. Use your knife or your gun,combined with your awesome jumping moves and you will succeed in this mission. Good luck!
Putem juca The Atonement pe telefonul mobil?
Nu, The Atonement este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.
Este The Atonement gratuit de jucat?
Da, The Atonement este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca The Atonement în modul de monitor complet?
Da, The Atonement poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?