Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Stack the Gifts Xmas
8.3
8,936 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
5
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Drag and drop gifts
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Stack the Gifts Xmas?
Îngrămădește cât mai multe cadouri de Crăciun. Distrează-te așezând aceste cadouri drăguțe și colorate. Simte fizica realistă cu o temă de Crăciun distractivă și captivantă! Joacă acum!
Putem juca Stack the Gifts Xmas pe telefonul mobil?
Da, Stack the Gifts Xmas poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Stack the Gifts Xmas gratuit de jucat?
Da, Stack the Gifts Xmas este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Stack the Gifts Xmas în modul de monitor complet?
Da, Stack the Gifts Xmas poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?