Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Power Ranger Fight
7.8
33,756 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
25
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Move/Jump
Attack
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Power Ranger Fight?
Un joc platformă Power Ranger foarte captivant. El trebuie să lupte împotriva creaturilor din trecut. Colectează power-up-uri pentru a te transforma și a folosi arme mai puternice! Fă-ți drum prin inamici și ajunge acasă, încearcă să obții cele mai mari scoruri! Pregătește-te pentru o aventură plină de acțiune și încearcă să termini toate nivelele. Distrează-te!
Putem juca Power Ranger Fight pe telefonul mobil?
Nu, Power Ranger Fight este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.
Este Power Ranger Fight gratuit de jucat?
Da, Power Ranger Fight este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Power Ranger Fight în modul de monitor complet?
Da, Power Ranger Fight poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?