Police Chopper

8.0
1,781,293 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
824 Like
Dislike

Butoane joc

Hold to ascend
Hold to descend
Control
Fullscreen (page)

Joc

Despre ce este Police Chopper?

Awesome graphics game where you can experience piloting a helicopter!

Putem juca Police Chopper pe telefonul mobil?

Nu, Police Chopper este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.

Este Police Chopper gratuit de jucat?

Da, Police Chopper este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?

Putem juca Police Chopper în modul de monitor complet?

Da, Police Chopper poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Adăugat la: 30 Ian 2007
Comentarii