Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Paint Run 3D: Color
5.5
8,168 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
6
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Interact
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Paint Run 3D: Color?
Paint Run 3D: Color este un joc distractiv de tip arcade și puzzle în care trebuie să vopsești toate dalele și să eviți obstacolele. Rezolvă diverse puzzle-uri și deblochează skin-uri noi pentru alergători. Colorează dalele și încearcă să controlezi mai mulți alergători în același timp. Joacă acum jocul Paint Run 3D: Color pe Y8.
Putem juca Paint Run 3D: Color pe telefonul mobil?
Da, Paint Run 3D: Color poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Paint Run 3D: Color gratuit de jucat?
Da, Paint Run 3D: Color este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Paint Run 3D: Color în modul de monitor complet?
Da, Paint Run 3D: Color poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.