Old Constructor

7.2
10,177 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
88

Joc

Despre ce este Old Constructor?

Stack the shapes you are given without letting any of the shapes fall off. Easier than most.

Putem juca Old Constructor pe telefonul mobil?

Nu, Old Constructor este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.

Este Old Constructor gratuit de jucat?

Da, Old Constructor este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?

Putem juca Old Constructor în modul de monitor complet?

Da, Old Constructor poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.

Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?

Explorează mai multe jocuri în a noastră Gândire games secțiune jocuri și descoperă titluri populare precum Gemollection, Freecell Solitaire, Monster Math, și Room with Lily of the Valley - toate disponibile pentru a fi jucate instant la Y8 Jocuri.
Categorie: Jocuri Gândire
Adăugat la: 24 Noi 2010
Comentarii