Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Ms. Poci
7.2
7,758 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
13
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Move
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Ms. Poci?
Dna. Poci pornește la o tură de cumpărături. Dar, se pare că se pregătesc necazuri pe drum. Ghid-o pe Dna. Poci în siguranță, în timp ce își adună lucrurile pe parcurs. Deplasează-te rapid și păcălește fantomele. Poate furioasa Dna. Poci să alunge fantomele sâcâitoare?
Putem juca Ms. Poci pe telefonul mobil?
Da, Ms. Poci poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Ms. Poci gratuit de jucat?
Da, Ms. Poci este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Ms. Poci în modul de monitor complet?
Da, Ms. Poci poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?