Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Memory Flip
7.5
3,232 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
9
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Interact
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Memory Flip?
Jocul HTML5 Memory Flip: Întoarce piesele în aceeași ordine. Piesele sunt întoarse într-o anumită ordine, încearcă să le întorci din nou în aceeași ordine. Urmează secvența de mișcare pentru a trece nivelul. Distrează-te jucând acest joc de memorie aici la Y8.com!
Putem juca Memory Flip pe telefonul mobil?
Da, Memory Flip poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Memory Flip gratuit de jucat?
Da, Memory Flip este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Memory Flip în modul de monitor complet?
Da, Memory Flip poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?