Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Math Whizz
8.0
3,191,747 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
4K
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Select
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Math Whizz?
Math Whizz combină fișe de matematică pentru scădere, adunare, înmulțire și împărțire. Face învățarea acestor subiecte de matematică foarte ușoară și distractivă. La început, s-ar putea să răspunzi greșit la multe întrebări. În timp, vei învăța să rezolvi aceste probleme elementare de matematică foarte ușor și rapid. Îmbunătățește-ți matematica jucând jocul Math Whizz.
Putem juca Math Whizz pe telefonul mobil?
Da, Math Whizz poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Math Whizz gratuit de jucat?
Da, Math Whizz este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Math Whizz în modul de monitor complet?
Da, Math Whizz poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?