Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Laddu Champion
7.9
4,405 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
0
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Interact
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Laddu Champion?
Mâncarea se leagănă ușor de o frânghie. Pentru a marca un slam dunk, cronometrează eliberarea Laddu-ului pentru a-l face să cadă frumos în coș. Câte prinderi perfecte poți face? Caracteristici: - O temă distractivă, perfectă pentru exterior - Niveluri nelimitate pentru un joc fără sfârșit - Puncte bonus pentru factori precum viteza, ricoșeurile și precizia - O scenă stradală frumoasă - O varietate de obstacole, cum ar fi aruncătoare și țepi, pentru a face lucrurile provocatoare - Ai rămas blocat? Câștigă monede pentru a cumpăra magneți și arcuri care să te ajute.
Putem juca Laddu Champion pe telefonul mobil?
Da, Laddu Champion poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Laddu Champion gratuit de jucat?
Da, Laddu Champion este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Laddu Champion în modul de monitor complet?
Da, Laddu Champion poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?