Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Knights of Magic and Steel
9.2
610,237 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
1.4K
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Scroll the screen
Select / Interact
Select all armies
Spells
Map
Pause
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Knights of Magic and Steel?
Îți plac jocurile de strategie? Îți plac cavalerii și puterile magice misterioase? Bine ai venit la Knights of Magic and Steel! În acest joc, vei fi cufundat într-o atmosferă medievală încântătoare unde trebuie să lupți împotriva oponenților, în mod single-player sau multiplayer, pentru dominație! Construiește o mulțime de clădiri diferite, creează cele mai puternice armate pe care le-a văzut vreodată acest ținut! Distrează-te!
Putem juca Knights of Magic and Steel pe telefonul mobil?
Nu, Knights of Magic and Steel este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.
Este Knights of Magic and Steel gratuit de jucat?
Da, Knights of Magic and Steel este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Knights of Magic and Steel în modul de monitor complet?
Da, Knights of Magic and Steel poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?