Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Graveyard Panic
7.8
39,966 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
780
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Move
Zap
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Graveyard Panic?
Yikes! Max is stuck in a haunted cemetery! Shine flashlight on ghost until they disappear. Rescue Nicky and Tara for bonus life. When your flashlight goes out, look for fresh batteries around but be careful.
Putem juca Graveyard Panic pe telefonul mobil?
Nu, Graveyard Panic este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.
Este Graveyard Panic gratuit de jucat?
Da, Graveyard Panic este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Graveyard Panic în modul de monitor complet?
Da, Graveyard Panic poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?