Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Funny Animals Match-3
8.0
7,754 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
6
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Drag to match
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Funny Animals Match-3?
Prietenii tăi animale amuzante sunt aici și nu te aștepta de la ei la nimic mai puțin decât ore lungi de distracție și divertisment. Funny Animals Match 3 este un joc match3 hiper-casual distractiv și captivant. Potrivește 3 sau mai multe animale amuzante identice pentru a juca jocul.
Putem juca Funny Animals Match-3 pe telefonul mobil?
Da, Funny Animals Match-3 poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Funny Animals Match-3 gratuit de jucat?
Da, Funny Animals Match-3 este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Funny Animals Match-3 în modul de monitor complet?
Da, Funny Animals Match-3 poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?