Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Frozen Sisters Wedding Bliss
8.5
88,901 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
117
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Select dress/style
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Frozen Sisters Wedding Bliss?
Alătură-te aventurii regale din basm în timp ce creezi ținute de nuntă fermecătoare pentru surorile Frozen. Creează rochii uimitoare, accesorii elegante și coafuri de vis, perfecte pentru o nuntă regală. Prezintă-ți creațiile de modă din basm și împărtășește-le cu prietenii. Fie că modelezi un look clasic de prințesă sau o ținută de regină modernă, acest joc îți permite să-ți exprimi stilul într-o lume de eleganță înghețată și fericire nupțială. Devino fashionista regală supremă! Bucură-te de jocul de makeover pentru fete aici, pe Y8.com!
Putem juca Frozen Sisters Wedding Bliss pe telefonul mobil?
Da, Frozen Sisters Wedding Bliss poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Frozen Sisters Wedding Bliss gratuit de jucat?
Da, Frozen Sisters Wedding Bliss este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Frozen Sisters Wedding Bliss în modul de monitor complet?
Da, Frozen Sisters Wedding Bliss poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?