Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
City Hero
7.7
25,310 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
17
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Shoot
Jump
Pause
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este City Hero?
City Hero este un joc distractiv și captivant de acțiune și împușcături. Omoară monștrii și extratereștrii pentru a salva orașul. Dacă iubești jocurile de acțiune și împușcături, vei iubi și acest joc.
Putem juca City Hero pe telefonul mobil?
Da, City Hero poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este City Hero gratuit de jucat?
Da, City Hero este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca City Hero în modul de monitor complet?
Da, City Hero poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?