Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Basket Shot Master
7.2
8,254 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
18
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Hold and Drag
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Basket Shot Master?
Basket Shot Master este un joc sportiv de baschet interesant de jucat. Cu toții iubim baschetul, corect? Așa că aceasta este cea mai bună alegere pentru tine. Țintește și aruncă mingea în coș și obține scoruri mari. Confruntă-te cu adversarii tăi, luptă împotriva lor și câștigă jocul. Poți marca cu ajutorul uneltelor, ești încrezător să obții victoria finală? Joacă mai multe jocuri doar pe y8.com
Putem juca Basket Shot Master pe telefonul mobil?
Da, Basket Shot Master poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este Basket Shot Master gratuit de jucat?
Da, Basket Shot Master este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Basket Shot Master în modul de monitor complet?
Da, Basket Shot Master poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?