Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Awe Fishing: Off the hook!
5.7
12,135 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
8
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Move left/right
Drop lantern
Drop/Pull hook
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Awe Fishing: Off the hook!?
Pregătește-ți echipamentul și plonjează într-o lume de Awe Fishing! Folosește felinarele ca momeală, lansează-ți undița și fixează-ți cârligul pentru o distracție pescărească. Începe cu un pește mai mic și folosește-l ca momeală pentru a-i prinde pe cei mari. Ai grijă la fir, altfel s-ar putea rupe!
Putem juca Awe Fishing: Off the hook! pe telefonul mobil?
Nu, Awe Fishing: Off the hook! este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.
Este Awe Fishing: Off the hook! gratuit de jucat?
Da, Awe Fishing: Off the hook! este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Awe Fishing: Off the hook! în modul de monitor complet?
Da, Awe Fishing: Off the hook! poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?