Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
2048 Emoji
9.6
4,349 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
23
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Move
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este 2048 Emoji?
2048 Emoji Vrei să vorbești și să-ți faci prieteni? Hai să trimitem niște emoticoane drăguțe în 2048 Emoji! Glisează emoji-urile în orice direcție pentru a le îmbina. Creează cele mai bune emoji-uri și trimite-le celor dragi! Care este cel mai bun scor pe care îl poți obține? Vino să joci acum și haide să aflăm!
Putem juca 2048 Emoji pe telefonul mobil?
Da, 2048 Emoji poate fi jucat pe dispozitivele mobile, cât și pe calculatoarele desktop. Rulează direct în browser și nu necesită vreo descărcare.
Este 2048 Emoji gratuit de jucat?
Da, 2048 Emoji este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca 2048 Emoji în modul de monitor complet?
Da, 2048 Emoji poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?