Display-ul tău este prea mic pentru a juca acest joc.
Parthian Warrior
8.4
32,704 timp joc
Îți mulțumim, votul tău a fost înregistrat și va apărea în curând.
187
Favorite
Adăugat la favorite
Adăugat la profilul tău elementele marcate.
Butoane joc
Move
Run
Roll
Jump
Crouch
[Tab] Pause menu
Use & take
Take secondary
Look around & Aim
Attack
Block
Select weapon
Drop weapon
Zoom In/Out
Hide weapon
Fullscreen (page)
Joc
Despre ce este Parthian Warrior?
Parthian Warrior este un joc fascinant de acțiune și lupte la persoana a treia, pe care îl poți juca online și gratuit. Controlează acest puternic personaj partian pentru a învinge toți ceilalți războinici din calea sa. Găsește arme și scuturi pentru a deveni de neoprit și continuă să înfrunți noi inamici.
Putem juca Parthian Warrior pe telefonul mobil?
Nu, Parthian Warrior este creat pentru jucatul pe desktop și funcționează cel mai bine pe calculatoare folosind o tastatură sau un mouse.
Este Parthian Warrior gratuit de jucat?
Da, Parthian Warrior este gratuit de jucat pe Y8 și funcționează direct din browserul tău?
Putem juca Parthian Warrior în modul de monitor complet?
Da, Parthian Warrior poate fi jucat în mod de ecran complet pentru o experiență mai profundă.
Care este următorul joc pe care vrei să îl încarci?